ADMINISTRAȚIE
AQUABIS: Solicităm abonaților să folosească apa potabilă cu prudență și responsabilitate
„În contextul perioadei îndelungate în care se înregistrează temperaturi extrem de ridicate și precipitații reduse, solicităm abonaților să folosească apa potabilă provenită din rețeaua publică cu prudență și responsabilitate”, transmite Aquabis.
Au votat! Handbalistele Gloria Bistrița și staff-ul echipei – cetățeni de...
După ce au cucerit titlul de campioană și Cupa României, handbalistele Gloria Bistrița și staff-ul echipei au fost propuși pentru titlul de cetățeni de...




